• Zakończenie roku szkolnego 2022-2023

• 23 czerwca to długo wyczekiwany dzień przez uczniów, ale i także nauczycieli. Tuż po uroczystym zakończeniu roku szkolnego wszyscy wreszcie będą mogli odpocząć na wakacjach. Uroczystość uświetniła osoba Pana Burmistrza Pawła Marcina Bednarczyka , który wręczył nagrodę Burmistrza dla najlepszej absolwentki roku 2023- Natalii Dąbrowskiej. Wychowawcy klas pogratulowali wyników najlepszym uczniom klas I-VII.

Następnie, choć pogoda popsuła nieco szyki, odbyło się pożegnanie naszych ósmoklasistów rozpoczęte pięknym układem uroczystego Poloneza w kroplach deszczu.

Absolwenci roku 2022/2023 to: Weronika, Natalia, Daria, Wiktoria, Nikola, Mateusz, Amadeusz, Julia, Antoni, Patrycja, Amelia, Kacper, Łukasz, Oliwia, Aleksandra, Lena , Stefan, Aleksander, Mateusz, Maja, Krystian , Wiktoria.

Wyżej wymienieni częścią artystyczną pożegnali się ze swoimi Wychowawcami, Paniami Dyrektorkami, Nauczycielami, kolegami z młodszych klas, ze szkolnymi murami….

Choć za chwilę absolwenci, opuścimy szkolne mury
            snuć będziemy wielkie plany o przyszłości,
            ciężko żegnać wiarę szkolną, ciężko też nauczycieli,
            chociaż przecież marzyliśmy o wolności.

To jest nasze z Wami dzisiaj pożegnanie,
            choć niełatwo, a w oku kręci się łza.
            Niech wspomnienie miłe o nas pozostanie,
            nasza szkolna, piękna przyjaźń niechaj trwa.

Do zobaczenia nasi dzielni ósmoklasiści!!!! Do widzenia poza szkolnymi murami!!!!

• Wycieczka klas ósmych do Tłuszcza

• 19 czerwca 2023 r. uczniowie klas ósmych mieli wizytę w Urzędzie Miejskim w Tłuszczu. Dowiedzieli
            się, jak wygląda organizacja pracy urzędu, kto jest za co odpowiedzialny, jak mieszkańcy mogą
            angażować się w sprawy samorządu. Następnie spacerując ulicami miasta udali się do Społecznego