• Dzień Osób Niepełnosprawnych

• Grudzień, to miesiąc, w którym przypada Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.

Podczas godzin wychowawczych uczniowie  wysłuchali pogadanki na temat osób niepełnosprawnych i danych dysfunkcji. Zajęcia miały na celu zwrócenie uwagi na problemy osób niepełnosprawnych i wskazanie na potrzebę integracji osób niepełnosprawnych z resztą społeczeństwa.

Z tej okazji w ramach projektu ,,Każdy inny wszyscy równi",  każda klasa stworzyła plakat o danej niepełnosprawności  ".

• Konkurs "Na najpiękniejszą choinkę bożonarodzeniową"

• 22 grudnia zostały rozdane nagrody uczestnikom konkursu ,,Na najpiękniejszą choinkę bożonarodzeniową". W  konkursie wzięło 59 osób. Wszystkie choinki były przepiękne zatem komisja oceniająca stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem – musiała wybrać te najpiękniejsze.  Dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom za udział i zaangażowanie. Dziękujemy również wszystkim kupującym i angażującym się w organizowanie kiermaszu bożonarodzeniowego. Zebraliśmy 1542zł. Za zebraną kwotę zostaną zakupione rzeczy na świetlicę szkolną.