• Zakończenie roku szkolnego 2021-2022

• Relacja z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021/2022

Rok szkolny 2021/2022 zakończony, a przed nami dwa miesiące wakacji.
            Uroczyste zakończenia roku szkolnego, które miało miejsce 24 czerwca 2022 r. o godzinie 11:00, zgromadziło uczniów klas I-VIII, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Rozpoczęła się przemówieniem pani dyrektor Anny Góraj. Nastąpiło rozdanie świadectw z wyróżnieniem dla klas I-VII oraz nagród książkowych.

Ostatni świadectwa i nagrody dostali uczniowie klasy ósmej.

Nagrodę burmistrza dostała Aleksandra Oleszczuk. Gratulujemy.

Świadectwo z wyróżnieniem oraz nagrody rzeczowe dostali:

Marta Niestępska

Aleksandra Jachacy

Wojciech Laskowski

Nagrodę książkową – nagrodę wychowawcy- dostał Hubert Marczak.

Nagrodę książkową dostał również Kacper Kruk- za godne reprezentowanie szkoły na konkursie gminnym.

Następnie uczniowie dostali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.

Wielkie gratulacje! Pracowaliście na to latami.

Poczet sztandarowy klasy VIII został przekazany na ręce uczniów klas VII.

Klasa VIII przygotowała występ z okazji zakończenia szkoły pt. „Gala filmów fabularnych- czyli co działo się w Kozłach”. Pokazali tutaj niemały talent aktorski i wokalny. Zaśpiewali m.in. „Byle jak” Margaret, „To dzięki wam” M.Wróblewskiej, wykorzystali melodię z filmu Klan „Życie jest nowelą”, „Szkoła” zaśpiewana przez nasze uczennice w języku ukraińskim oraz na pożegnanie „Ostatni raz z moją klasą” .

Klasa VII pożegnała uczniów klasy VIII, naszych tegorocznych Absolwentów, którzy po raz ostatni – jako Uczniowie – przekroczyli progi naszej szkoły.

Drodzy Uczniowie – rozpoczyna się dla Was okres upragnionych wakacji.
            Życzymy, aby okres wakacyjny był okazją do odpoczynku i regeneracji.
            Życzymy Wam, a dziś szczególnie  Absolwentom, abyście zawsze podążali za swoimi marzeniami i nigdy się nie poddawali. Pamiętajcie, że nasze drzwi zawsze będą dla Was otwarte!

Do zobaczenia we wrześniu !

Agnieszka Zych

Beata Maksimczuk

• Egzamin na kartę rowerową

• Dnia 09.06.2022r w Szkole Podstawowej w Kozłach odbył się egzamin na kartę rowerową. Uczniowie kl. IV wykazali się poznanymi umiejętnościami przepisów ruchu drogowego upoważniającymi Ich do otrzymania pierwszego w swoim życiu,,prawa jazdy’’.

Egzamin przeprowadził nauczyciel Zdzisław Bieńkowski

• Akademia pana Kleksa

• Zapewne wszyscy znają Akademię pana Kleksa?

Klasa IV zna ją na pewno. Na lekcji języka polskiego zapoznali się z utworem i pobawili się w budowniczych akademii. Powstało wiele jej replik, a co z tego wynikło …. zapraszamy do odwiedzenia Akademii pana Kleksa widzianej oczyma czwartoklasistów:)

Pan Kleks byłby z nich dumny, kreatywności i fantazji nie było końca.

Agnieszka Zych

Beata Laskowska