• Archiwum

• INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW WYCIECZKI DO WARSZAWY

WYJAZD 16.02.2018 r. ( PIĄTEK). ZBIÓRKA POD SZKOŁĄ O GODZ. 7.50. WYJAZD O GODZ. 8.00. PLANOWANY POWRÓT OK GODZ. 16.30

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CZŁONKÓW

KLUBIKU RODZICA

NA SPOTKANIE WIGILIJNE,

KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 19.12.2017 r.

o godz 16:00

ZAPRASZAMY laugh

INFORMACJA

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CZŁONKÓW KLUBIKU RODZICA NA SPOTKANIE ANDRZEJKOWE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 28.11.2018r. o godz. 15:30

SERDECZNIE ZAPRASZAMY laugh

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE,

KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 26.10.2017r. O GODZ. 17.00

SERDECZNIE ZAPRASZAMYlaugh

INFORMACJA

22.06. O GODZ. 16.00 SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH CZŁONKÓW KLUBIKU RODZICA NA NASZE OSTATNIE SPOTKANIE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 laugh. W PROGRAMIE PODSUMOWANIE PRACY KLUBIKU ORAZ MIŁE SPĘDZENIE CZASU PRZY KAWCE.  wink

SERDECZNIE ZAPRASZAM

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE,

KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 05.04.2017r. O GODZ. 16.00

SERDECZNIE ZAPRASZAMYlaugh

smiley

INFORMACJA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CZŁONKÓW KLUBIKU RODZICA NA SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA KOBIET, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 08.03.2017r. O GODZ. 16.00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY  laugh

INFORMACJA

18 stycznia 2017 r. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie uczestników z  Klubiku Rodzica.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

- spotkanie z pedagogiem panią Agnieszką Ołdak

- gry i zabawy ruchowe dla dzieci smiley

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE WIGILIJNE,

KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 07.12.2016r. O GODZ. 16.00

smileySERDECZNIE ZAPRASZAMY

INFORMACJA

9 listopada 2016 r. o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie uczestników z  Klubiku Rodzica.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

W programie:

- spotkanie z pedagogiem nt. " Cyberprzemoc- zagrożenia w sieci"

- warsztaty plastyczne dla dużych i małych   smiley  - " Jesień wokół nas"

Serdecznie zapraszamy .

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubiku Rodziców  - rodzice wraz z dziećmi - dnia 5 października o godzinie 16.00.

- Spotkanie z logopedą

- nauka tańca dla dużych i małych ;)

Gorąco zapraszamy.

Zapraszam wszystkich rodziców na spotkanie KLUBIKU RODZICA w dniu 15.06.2016r. o godz. 16.00. W programie spotkanie ze specjalistami z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY laugh

Przypominamy, że wycieczka do Bałtowa jest 8 czerwca 2016 r. Zbiórka przed szkołą o godzinie 6.30. Prosimy nie zaspać :)

Kto nie dostaczył wcześniej numeru pesel proszony jest o podanie go w dniu wycieczki.

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH RODZICÓW WRAZ Z DZIEĆMI NA SPOTKANIE KLUBIKU RODZICA, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 25 MAJA 2016r. O GODZ. 16.00. W PROGRAMIE CZĘŚĆ ARTYSTYCZNA W WYKONANIU DZIECI. SERDECZNIE ZAPRASZAMY laugh laugh

W srodę 06.04.2016r. o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie KLUBIKU RODZICÓW. laugh

W programie spotkanie z terapeutami REHABILITACJI RUCHOWEJ oraz INTEGRACJI SENSORYCZNEJ. Rodzice dowiedzą się na czym polega rehabilitacja ruchowa oraz terapia SI, dlaczego jest tak ważna i na czym polega diagnoza. Terapeuci pokażą kilka prostych i przyjemnych sposobów na wsparcie dziecka, ktore przejawia trudności z zakresu integracji sensorycznej. Będą zachęcać rówież rodziców do wspólnego ćwiczenia, które wpływa przede wszystkim na pogłębienie relacji z dzieckiem.                                                   Odbędą się również oczekiwane zajęcia FITNESS laugh. Zapraszamy na spotkanie wszystkich chętnych rodziców wraz z dziećmi. Informujemy, że wszystkich uczestników spotkania obowiązuje strój sportowy!!! laugh Proszę wziąć ze sobą butelkę wody!!! wink. Zapraszamy do wspólnej zabawy!!!

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie "KLUBIKU RODZICÓW", które odbędzie się 09.03.2016r. o godz. 16.30. Tym razem Drodzy Rodzice bawimy się bez dzieci. laughPlanowane zajęcia FITNESS oraz spotkanie z pedagogiem.  Informujemy, że na zajęciach obowiązuje strój sportowy!!!. Proszę wziąć ze sobą butelkę wody. laugh Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie walentynkowe heart Klubiku Rodziców, które odbędzie sie w środę 17 lutego 2016 roku o godz. 17.00. W programie przewidziane miłe spędzenie czasu przy wspólnych grach i zabawach walentynkowych wink. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców wraz z dziećmi. laugh

W środę 27 stycznia 2016 roku o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie Klubiku Rodziców. W programie zajęcia z psychologiem. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców. smiley

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do " Klubiku Rodzica".

Jest on dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji ze swoimi dziećmi.

Założenia programu:

1. Wspieranie rodziców w rozwiązywaniu problemów wychowawczych z dziećmi.

2. Wskazywanie możliwości rozwiązań konkretnego problemu.

3. Popularyzowanie spędzania czasu wolnego rodzica z dzieckiem ( muzeum, teatr, kino).

4. Wspieranie rodziców, wyposażanie ich w wiedzę, umiejętności i praktyczne wskazówki jak postępować z własnym dzieckiem, jakie działania podjąć aby się rozwijało.

5. Dostęp do fachowej pomocy psychologa, pedagoga, oligofrenopedagoga, doradcy zawodowego, pielęgniarki.

6. Wzajemna pomoc i wymiana informacji, doświadczeń.

7.  Organizowanie warsztatów i szkoleń dla rodziców.

8.  Zajęcia tematyczne dla rodzin ( rodzice z dziećmi) m.in. wspólne gry i zabawy, spotkania wigilijne itp.

9. Spotkania relaksacyjne, ruchowe, dzięki którym rodzice poznają różne formy aktywności, z których będą mogli korzystać żeby zadbać o swoje zdrowie fizyczne i zmniejszyć stres. SPA, basen, fitness,itp.

Klubik ten w głównej mierze ma wspierać  rodziców, a nie tylko dzieci. Aby zarówno rodzice, jak i dzieci mogli odnaleźć „przyjazną przystań”- miejsce, gdzie otrzymają wsparcie i otuchę, mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania, uzyskać bezpłatną pomoc specjalistów, ale także porozmawiać, wypić kawę czy posłuchać dobrej muzyki.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY W SEKRETARIACIE SZKOŁY OSOBIŚCIE LUB TELEFONICZNIE