• Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole uczczono podczas uroczystego apelu, który odbył się w poniedziałek 13 listopada. Uroczystość została przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Beaty Maksimczuk. Podczas apelu przypomniano ważne wydarzenia historyczne. Patriotyczne pieśni i słowa wierszy przypomniały wszystkim trudną drogę Polski do niepodległości.

 • Na konkurs wykonano wiele prac i każda miała to „coś”, co mogło się podobać. Niestety w formule konkursu trzeba wybrać. Jury w składzie Samorządu Uczniowskiego Oskar Rudnik, Zuzia Pękul oraz Weronika Oniśk starało się ocenić prace według następujących kryteriów: pomysłowość, naturalność, estetykę i ogólne wrażenie artystyczne. I miejsce w pierwszej kategorii wiekowej przyznano mai Białek, II miejsce – Oliwierowi Biernackiemu iJulii Zółkowskiej III miejsce – Weronice Dzieńskiej i Mai Michalik. W drugiej kategorii wiekowej I miejsce zajęła Zuzia Pękul, II miejsce zajęła Maja Redwinsz, III miejsce zajął Dawid Rytel. Nagrody, dyplomy i drobne pamiątki, to już zasługa p. dyrektor, której bardzo dziękujemy. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za pozytywną odpowiedź na nasz konkurs, bo przecież nie tylko o miejsca tu chodziło, lecz przede wszystkim o wspólne odkrywanie piękna jesiennej przyrody.Dziękujemy!
  opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
  Beata Maksimczuk, Katarzyna Bielska

 • 12.10.2017

  Zgodnie z tradycją 12 padziernika  w szkole odbył się dzień patrona - Wacława Sieroszewskiego, jednocześnie uczniowie klasy pierwszej złożyli ślbowanie.

 • Rajd rowerowy

  Foto

   

  IV POWIATOWY RAJD ROWEROWY Z NATURĄ I KULTURĄ

  Podróż rowerem pozwala odkrywać miejsca i obiekty, które są świadectwem kultury, historii i tradycji naszego regionu. Ponadto wspólne podróżowanie ułatwia nawiązywanie nowych znajomości i poprawia kontakty rówieśnicze. Uprawianie turystyki rowerowej wpływa także pozytywnie na nasze zdrowie, wzmacnia układ mięśniowy i krążeniowo- oddechowy. Walory jazdy na rowerze bardzo dobrze znane są uczniom Zespołu Szkół w Kozłach, dlatego też bardzo chętnie przyjęliśmy zaproszenie na IV Powiatowy Rajd Rowerowy z Naturą i Kulturą, który odbył się 26 września 2017 r.

  Organizatorem Rajdu był Zespołu Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Tłuszczu wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym. W rajdzie udział wzięło około 150 uczestników - uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu gminy Tłuszcz, w tym uczniowie Zespołu Szkół w Stryjkach, Kozłach, Miąsem, Mokrej Wsi, Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła w Tłuszczu, Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu, Zespołu Szkół w Tłuszczu oraz Liceum Ogólnokształcącego w Urlach. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy siódmej i drugiej gimnazjum.

  Wraz z opiekunami wyruszyliśmy w drogę w rewelacyjnej atmosferze. Choć poranek był chłodny to pogoda zapowiadała się piękna. I jak się okazało, przejechaliśmy tego dnia 36 km. w pełnym słońcu. Pierwszy etap naszej wyprawy rowerowej to Chrzęsne. Tu, na terenie Zespołu Parkowo-Pałacowego rozpoczynał się rajd. Zwiedzanie XVII wiecznego późnorenesansowego pałacu zakończyło się wyświetleniem hologramu - multimedialnej prezentacji o historii obiektu. Następnie wyruszyliśmy w dalszą trasę, która przebiegała przez miejscowości: Kury, Dzięcioły, Grabów, Rudniki, Jaźwie, Franciszków. Trasa rajdu częściowo wpisywała się w mapę szlaków rowerowych powiatu wołomińskiego, które opracowane zostały w ramach projektu „Powiat Wołomiński - wyprawa z naturą i kulturą” (projekt współfinansowany przez Unię Europejską).

  Rajd zakończył się we Franciszkowie. W ośrodku szkoleniowo – rekreacyjnym „Dwór Franciszków” odbyło się podsumowanie imprezy. Od organizatorów otrzymaliśmy pamiątkową statuetkę i dyplom. Na koniec odbyło się tradycyjne ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz gorącą herbatą. Tu pożegnaliśmy się z innymi uczestnikami rajdu i wyruszyliśmy w drogę powrotną. Gdy zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do szkoły to zaczęliśmy od razu snuć plany na następne wyprawy. Choć nasz rajd rowerowy to pożegnanie lata….. z naturą i kulturą, to mówimy: do zobaczenia za rok.

 • Dokumenty szkoły do konsultacji

  Wszystkich zainteresowanych (nauczyciele, rodzice, uczniowie) prosimy o zapoznanie się przygotowywanymi dokumentami organizującymi pracę szkoły i składanie uwag

  Pojekt statutu szkoły    

  Projekt programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły na rok szkolny 2017-2018

 • Tu nauczycsz się grać, mile spędzisz czas w kulturalnym gronie. Poznasz miłośników szachowych bitew, zmierzysz się z lepszymizawodnikami i odpoczniesz od ciężkiej szkolnej pracy

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2016 - 2017 - 4 września 2017r.

   o godz. 11.00 Msza Święta

 • 6 czerwca 2017 r. uczniowie z klas I-IV pojechali na wycieczkę z okazji Dnia Dziecka do Warszawy. W Pałacu Kultury i Nauki zwiedzili Muzeum Ewolucji. Podziwiano tam ogromne szkielety dinozaurów. Następnie odbyli długi spacer po Łazienkach Królewskich , oglądając przy okazji Pałac Na Wodzie, pomnik Fryderyka Chopina, Starą Pomarańczarnię, ale też pięknie kwitnące krzewy oraz dostojne pawie czy skaczące po drzewach wiewiórki. W ramach niespodzianki uczestnicy wycieczki pływali na gondolach po stawie w okolicach Pałacu Na Wodzie.

 • 24,25,26 maja 2017r. klasy III-VI szkoły podstawowej, I gimnazjum i 6 opiekunów odbyło trzydniową wycieczkę w Bieszczady.

 • Od kilku lat w naszej szkole wiosną odbywa się Piknik Rodzinny. Łączymy w nim niezwykle ważne dla nas święta – Dzień Matki, Dzień Ojca i oczywiście Dzień Dziecka. W ten sposób wszyscy są uhonorowani i usatysfakcjonowani.  W tym roku zdecydowaliśmy, aby ta ważna dla nas impreza odbyła się 3 czerwca. Rozpoczęły ją występy uczniów naszej szkoły. Na tegorocznym Pikniku postanowiliśmy pochwalić się sukcesami i osiągnięciami naszych wychowanków w roku szkolnym 2016/2017. Uczniowie zaprezentowali fragmenty przedstawień przygotowywanych z różnych okazji. Warto nadmienić, że tych okazji było rzeczywiście sporo, a widowisko „Wolność, równość jest nam dana” uświetniło Gminne Obchody Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie Zespołu Szkół w Kozłach brali też udział w wielu przeglądach, konkursach i zawodach sportowych. W tych ostatnich z racji specyfiki szkoły zbyt wielu sukcesów może nie odnieśliśmy, ale w naszej koronnej dyscyplinie. tenisie stołowym, Wiktoria Kułak i Weronika Oleszczuk w Zawodach Rejonowych w Stryjkach i w Mistrzostwach Powiatu w Duczkach zajęły I, a w Zawodach Międzypowiatowych w Serocku III miejsce. Po prezentacji dzieci i rodzice bawili się dalej pod kierownictwem pana Bogdana Szyszkowskiego, biorąc udział w wielu ciekawych i zabawnych konkurencjach. Zmęczeni lub głodni mogli pokrzepić się kiełbaskami z grilla lub czymś słodkim. To był naprawdę udany dzień. Nawet pogoda nam sprzyjała. Do zobaczenia za rok na kolejnym Pikniku Rodzinnym.

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłach
  Kozły 27, 05-240 Tłuszcz
 • 029 777 16 67

Galeria zdjęć