•  6 Czerwca, z okazji niedawnego Dnia Dziecka, uczniowie z klas I-III pojechali na wycieczkę do Warszawy. Podczas spektaklu muzycznego w Teatrze Capitol przeżywano humorystyczne przygody z uroczym Piotrusiem Panem, Wendy i Dzwoneczkiem. Po przedstawieniu odbyły się warsztaty teatralne, gdzie uczono mowy ciała i prawidłowej dykcji. Po takiej dawce kultury udano się do bardziej rozrywkowego miejsca- Hula Kula, gdzie można było wyszaleć się na Sali zabaw oraz pograć profesjonalnie w kręgle. Rosną nam chyba nowi mistrzowie.

 • W dniu 26.05.2018r. odbył się Piknik Rodzinny. Łączymy w nim niezwykle ważne dla nas święta – Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Dziękujemy wszystkim za przybycie, za to, że znaleźliście czas i wraz ze swoimi pociechami postanowiliście wspólnie z nami bawić się. Tu od razu dziękujemy wszystkim, którzy przyłożyli się do tego, aby ta impreza doszła do skutku. Bo często nie zastanawiamy się co kto zrobił, a za każdą, nawet najmniejszą pracą stoi człowiek, który temu poświęcił czas i siły- pracownikom szkoły, nauczycielom, pani dyrektor Annie Góraj no i oczywiście Wam rodzicom. Bez was nie byłoby nas. Dziekujemy dzieciom za ich piękne występy, Majce Redwinsz i Kacprowi Więchowi za prowadzenie części artystycznej. Niestety aura nas nie rozpieszczała i musieliśmy wcześniej zakończyć Piknik. Wiele osób skorzystało ze stanowisk naukowych, które prowadziła FOE. Mamy nadzieję, że zaszczepili w naszych uczniach zaciekawienie światem i w trakcie zabawy poznali wiele ciekawych zjawisk fizycznych i chemicznych.

 • 16 maja 2018 roku uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w finale VIII Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. „Niepełnosprawni są wśród nas” zorganizowanym w Zespole Szkół Specjalnych Marii Grzegorzewskiej w Ostrówku. Tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu było hasło „Polska Niepodległa naszym wspólnym domem”, które nawiązywało do obchodów 100-lecia rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Konkurs skierowany był do uczniów klas „0” oraz klas I-III Szkól Podstawowych z terenu naszego powiatu. Prace konkursowe z naszej szkoły przygotowali : Aleksandra Mierzwa, Daniel Piotrowski i Kornelia Brzostek z grupy „0”, Maja Białek, Zuzanna Kur, i Zuzanna Oleszczuk z klasy I, Oliwier Biernacki z klasy II, Oliwia Balcerak i Julia Pakuła z klasy III. Wyróżnienia otrzymali: Daniel Piotrowski, Kornelia Brzostek i Oliwier Biernacki. Laureaci otrzymali zestawy malarskie, a pozostali uczestnicy konkursu skarbonki do malowania, odblaskowe opaski i długopisy. Po rozdaniu nagród wszyscy zebrani bawili się wesoło na pikniku integracyjnym. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy
  w przyszłym roku! Joanna Ślesik, Agnieszka Zych.

 • W dniach 24-28.04.2018r. odbyła się wycieczka do Wilna. Dzieci z naszej szkoły zwiedzili Augustów. Mieli tam okazję przepłynąć promem przez Kanał Augustowski, którym kiedyś podróżował Jan Paweł II. Drugiego dnia pojechaliśmy na Litwę do Trakaii, zwiedziliśmy zamek zbudowany przez księcia Witolda. Następnie zwiedziliśmy Wilno- cmentarz na Rossie, Ostrą Bramę, kościoły i cerkwie. W ostatnim dniu byliśmy w  Aquaparku w Druskiennikaii oraz jechaliśmy kolejką linową do punktu widokowego i Snow Areny Całorocznego Stoku Narciarskiego.

 • 21 marca w naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Wszystko zaczęło się od prezentacji klas „Maksymalnie kolorowo z okrzykiem”. Drugi etap obchodów Dnia Wiosny, to przegląd ”Uwierzyć w siebie czyli Mam talent”, gdzie bardzo uzdolnieni uczniowie pokazali swoje umiejętności. Utalentowanych osób w naszej szkole nie brakowało. Po przeglądzie „Mam talent” wszyscy poszliśmy na poczęstunek - przepyszne kiełbaski z grila. Trzeci etap obchodów dnia wiosny, to przemarsz po najbliższej okolicy z Marzanną. Po przemarszu na boisku szkolnym kukła Marzanny została spalona i radosnym okrzykiem - „ Witaj Wiosno” powitaliśmy wiosnę.

 • W piątkowy wieczór 03.03.2018r. w Zespole Szkół w Kozłach odbyło się spotkanie trzech grup Gromad Zuchowych z gminy Tłuszcz- Gromada z Kozłów wraz z druhnami: Agnieszką Jezierską, Agnieszką Zych i Joanną Ślesik, Wesołe Buziaki z Tłuszcza wraz z druhną Katarzyną Kamińską, Biedroneczki z Jasienicy z druhną Anną Mędrzycką. Gośćmi wyjątkowymi była pani dyrektor Zespołu Szkół w Kozłach Anna Góraj i komendantka Hufca ZHP Tłuszcz hm. Danuta Sieradzka. Wszyscy razem poznawaliśmy tajniki bycia wzorowym Zuchem, zdobywania odznak i sprawności, śpiewaliśmy, były pląsy i tańce. Na koniec trochę słodkości i kiełbaska z grila. Za pomoc w przygotowaniu i współfinansowaniu tego spotkania bardzo dziękujemy naszej pani dyrektor Annie Góraj, zaś druhnom dziękujemy za pomoc, wspaniałą zabawę, wniesienie pozytywnych emocji i niezapomniane wspomnienia. Do zobaczenia wkrótce! Czuwaj!

   

 • Dnia 21.02.2018r.odbył się TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOMIŃSKIEGO w Szkole Podstawowej w Klembowie.

  W rozgrywkach wzięło udział 12 szkół.

  Zawodnicy godnie reprezentujący naszą szkołę to:

  -Jakub Tomczyk

  - Bartłomiej Brodzik

  - Jan Baranowski

  Podczas turnieju wymienieni uczniowie wywalczyli puchar dla szkoły , medale dyplomy i nagrody rzeczowe wręczane przez organizatorów co przedstawiają

  załączone zdjęcia.

 • W czwartkowe przedpołudnie 8 lutego, odbył się - tak długo oczekiwany przez uczniów bal karnawałowy. W tym dniu korytarz zamienił się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także nauczycielami. Rozrywkę uczestnikom balu zapewnili Pani Natalia Urynowicz -mama Bianki i Fabiana z grupy Kotki oraz Pan Michał Galicki, którzy nikomu nie pozwolili się nudzić i którym bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę.
 • Dzień Babci I Dziadka

  Dzień Babci I Dziadka - Obrazek 1 Kotki

  Dzień Babci I Dziadka - Obrazek 2Zerówki

 •  

  Święta zbliżają się wielkimi krokami.  Nasi uczniowie i ich rodzice  mogli poczuć magię prawdziwych świąt uczestnicząc w kiermaszu zorganizowanym przez uczniów uczęszczających na zajęcia „Koła rękodzieła artystycznego”, które prowadzi pani Beata Maksimczuk oraz pani Katarzyna Bielska. Szkolna stołówka zamieniła się w stoisko na, którym można było zakupić przepiękne ozdoby stroiki, choinki te małe i te duże, te wyplatane, i te z włóczki. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów jak i rodziców. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i docenienie pracy młodych artystów.

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłach
  Kozły 27, 05-240 Tłuszcz
 • 029 777 16 67

Galeria zdjęć