• Ślubowanie 2022

• Dziś dzień niezwykły, każdy to powie...9 listopada, to dzień szczególny dla uczniów Szkoły Podstawowj Wacława Sieroszewskiego z Odziałami Integracyjnymi w Kozłach. Tego dnia społeczność szkolna obchodziła Święto Patrona Szkoły połączone z uroczystością ślubowania uczniów klasy pierwszej. Uczniowie przedstawili program artystyczny. Aktu pasowania dokonała Pani Dyrektor Anna Góraj. Na zakończenie uroczystości życzenia i upominki przekazali przybyli goście: Pan wiceburmistrz miasta Tłuszcza Waldemar Banaszek, radny Włodzimierz Romański oraz Panie: Zuzanna Sieroszewska-Rolewicz i Barbara Sieroszewska- Borowska.  I jak tu nie chodzić do takiej szkoły..? Oby ta szczera radość bycia prwadziwym uczniem, towarzyszyła pierwszoklasistom przez długie osiem lat nauki.