• Ogłoszenia

• laughWycieczkalaugh

Dnia 11 czerwca 2019 roku o godzinie 7.30 członkowie Klubiku Rodzica wyruszyli na wycieczkę autokarową. Pierwszym punktem naszej wyprawy była Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim. Zakład położony jest niedaleko Warszawy i jest jednym z najprężniej rozwijającym się na Mazowszu. Dysponuje najpopularniejszą w Polsce linią produkcji mozzarelli i właśnie ten ser jest kluczowym produktem. O produkcji mozzarelli i napojów fermentowanych opowiadał nam sam prezes zarządu OSM Tadeusz Proczek. Podczas zwiedzania zakładu mogliśmy z bliska zobaczyć, jak funkcjonuje grodziska spółdzielnia to, jak przebiega cały proces produkcji a także zasmakować doskonałej jakości wyrobów mleczarskich.

Drugim punktem naszej wycieczki było Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. Pani przewodnik „zabrała nas” w magiczne miejsce, w którym znajdują się auta znanych osób kultury i polityki. Niepowtarzalne eksponaty, których wyprodukowano zaledwie kilka sztuk. Są tam samochody zbierane i ratowane, doprowadzone do stanu z lat młodości. Widzieliśmy czołg „Rudy 102” oraz „Papamobile” pojazd papieża  Jana Pawła II,  używany do oficjalnych przejazdów podczas pobytu w Polsce. W muzeum znajdowały się też urządzenia techniczne m.in. aparaty radiowe, telefoniczne i fotograficzne oraz sprzęty gospodarstwa domowego z początków XX wieku. W drodze powrotnej zajechaliśmy do McDonalda stałego elementu każdej wycieczki.

Zachęcamy do odwiedzenia galerii zdjęć: Klik

smileyKlubik Rodzica rozpoczął przygotowania do Świąt Wielkanocnych smiley

Dnia 27.03.2019r. o godzinie 16.30 odbyły się "WIELKANOCNE WARSZTATY PLASTYCZNE", na których przygotowywaliśmy ozdoby na wielkanocny stół.

Galeria zdjęć z naszego spotkania:WIELKANOCNE WARSZTATY.

Na następne spotkanie Klubiku Rodzica zapraszamy 08.05.2019r. godzina 16.30.

Klubik Rodzica zaprasza na:

"WIELKANOCNE WARSZTATY PLASTYCZNE"

dla

WSZYSTKICH

zabierz mamę, tatę, dziecko i spróbuj swoich sił w tworzeniu ozdób na wielkanocny stół

27 marca 2019r. (środa) o godz. 16.30 w naszej szkole

Zapraszamy!

Pierwsze koty za płoty”

Długo czekałyśmy na pierwsze spotkanie członków Klubu Rodzica, ale w końcu się udało. 28 listopada 2018 roku o godzinie 17.00 w naszej szkole odbył się Bal Andrzejkowy dla byłych i nowych klubowiczów. Zabawę rozpoczęła Pani Dyrektor Anna Góraj krótkim przemówieniem. Potem były wspólne zabawy. tańce i wróżby. Na spotkaniu zostały podjęte pierwsze decyzje i plany związane z przyszłością naszego klubu. Trzymajcie kciuki żeby wszystko się powiodło.Zdjęcia z zabawy w galerii.

Następne spotkanie zaplanowano na 12 grudnia, na godzinę 16.00.

Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie.

Joanna Ślesik
          Beata Laskowska

Klub Rodzica

Reaktywacja!!!

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne  24.10. 2018 r.
          o godzinie 16.00.

Przyjdź, bo znajdziesz tu coś dla siebie!

Joanna Ślesik i Beata Laskowska