Nauczyciele

Dyrektor:

Anna Góraj  - nauczyciel wspomagający


 

 


 

     

 

   
 

Nauczyciele:

Anna Ptaszyńska 

Język polski kl: IV, V, VI, plastyka


 

Małgorzata Mościcka

edukacja wczesnoszkolna kl. II, zajęcia komputerowe kl. II-III, świetlica


 

Joanna Ślesik

nauczyciel wspomagający kl. II


 

Agnieszka Radzka

 edukacja wczesnoszkolna kl. III, świetlica

  Nina Kruk  nauczyciel wspomagający kl. III  


 

Sylwia Jachacy 

 edukacja wczesnoszkolna kl. I, logopedia


 

Agnieszka Mrozińska

 nauczyciel wspomagający kl. IV

 


 

Agnieszka Zych

 nauczyciel wspomagający, wychowawca kl. V

 

  Bożena Oleszczuk

  matematyka kl: VI, VIII, IIIgim, przyroda, biologia, wychowawca kl. VI

 


 

 Beata Maksimczuk

  nauczyciel wspomagający kl. VI, technika kl: VI, IIIgim

  Bogumiła Zbrzeźniak biblioteka, świetlica,  

 

Magdalena Garbacz

 nauczyciel wspomagający kl. VII

  Katarzyna Bielska nauczyciel wspomagający i wychowawca kl. VIII, matematyka Kl: IV, V, VI  
  Edyta Sobolewska nauczyciel wspomagający i wychowawca kl. III gimnazjum  


 

Krystyna Oleksiak

język polski kl: VII, VIII, IIIgim
 


 

Radosław Butor

język angielski,


 

ks. Piotr Ejsmont

 religia kl: II, III, IV, V, VI

 


 

Henryka Sternicka

religia kl: I,  VII, VIII, IIIgim

 


 

Zbigniew Góraj 

 historia Kl: VI, VII, VIII, IIIgim

informatyka kl: V, VII, VIII, IIIgim

 

Karolina Lachowicz

świetlica, psycholog  
 

Karina Simon-Kruk

język niemiecki

 
  Elżbieta Ołdak wychowanie fizyczne kl: VIII, IIIgim  


 

Tadeusz Zarzecki 

 wychowanie fizyczne

kl: VI, VII


 

Marta Woszczenko

świetlica, pedagog

 

  Agnieszka Śliwoska muzyka  


 

Zdzisław Bieńkowski

technika kl V, wychowanie fizyczne kl: IV, V,

informatka kl IV,

zaj. komp. kl VI

 

  Jolanta Oleksiak

wiedza o społeczeństwie,    historia kl: IV V           pastyka kl: VI, VII                zaj art. IIIgim

 
  Urszula Ostrowska geografia, rewalidacja  
  Agnieszka Jezierska wychowanie do życia w rodzinie  
  Agnieszka Trojanek doradca zawodowy  
       


 
Przedszkole:

Agnieszka Trojanek

grupa "pięciolatki"

 


 

Katarzyna Jezierska

grupa "Kotki"

 


 

Anna Jezierska

 grupa „Kotki”

 


 

Aneta Pazio

 grupa "Krasnale"

 


 

Justyna Wierzba

urlop

 

  Agnieszka Jezierska oddział przedszkolny - grupa sześciolatki oligofrenopedagog


 

 Radosław Butor

język angielski

 

 

  Jolanta Oleksiak arteterapia  
  Henryka Sternicka religia  


 

Agnieszka Śliwoska

 rytmika

 

 

       

 
Specjaliści:


 

Karolina Lachowicz

psycholog

 

Marta Woszczenko

pedagog

 

Agnieszka Mrozińska

oligofrenopedagog, integracja sensoryczna

Katarzyna Bielska

oligofrenopedagog

 

Beata Maksimczuk

oligofrenopedagog

 

Magdalena Garbacz

oligofrenopedagog

 

Nina Kruk

oligofrenopedagog, dogoterapia

 

Beata Laskowska

oligofrenopedagog  

Edyta Sobolewska

oligofrenopedagog

Joanna Ślesik oligofrenopedagog  
Justyna Wierzba urlop  

Wanda Jachacy

logopeda

 

Sylwia Jachacy

logopeda

 


 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół w Kozłach
    Kozły 27, 05-240 Tłuszcz
  • 029 777 16 67

Galeria zdjęć