• Dokumenty szkoły do konsultacji

Wszystkich zainteresowanych (nauczyciele, rodzice, uczniowie) prosimy o zapoznanie się przygotowywanymi dokumentami organizującymi pracę szkoły i składanie uwag

Pojekt statutu szkoły

Projekt programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły na rok szkolny 2017-2018

• Tu nauczycsz się grać, mile spędzisz czas w kulturalnym gronie. Poznasz miłośników szachowych bitew, zmierzysz się z lepszymizawodnikami i odpoczniesz od ciężkiej szkolnej pracy

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2016 - 2017 - 4 września 2017r.

o godz. 11.00 Msza Święta

• 6 czerwca 2017 r. uczniowie z klas I-IV pojechali na wycieczkę z okazji Dnia Dziecka do Warszawy. W Pałacu Kultury i Nauki zwiedzili Muzeum Ewolucji. Podziwiano tam ogromne szkielety dinozaurów. Następnie odbyli długi spacer po Łazienkach Królewskich , oglądając przy okazji Pałac Na Wodzie, pomnik Fryderyka Chopina, Starą Pomarańczarnię, ale też pięknie kwitnące krzewy oraz dostojne pawie czy skaczące po drzewach wiewiórki. W ramach niespodzianki uczestnicy wycieczki pływali na gondolach po stawie w okolicach Pałacu Na Wodzie.

• 24,25,26 maja 2017r. klasy III-VI szkoły podstawowej, I gimnazjum i 6 opiekunów odbyło trzydniową wycieczkę w Bieszczady.

• Od kilku lat w naszej szkole wiosną odbywa się Piknik Rodzinny. Łączymy w nim niezwykle ważne dla nas święta – Dzień Matki, Dzień Ojca i oczywiście Dzień Dziecka. W ten sposób wszyscy są uhonorowani i usatysfakcjonowani.  W tym roku zdecydowaliśmy, aby ta ważna dla nas impreza odbyła się 3 czerwca. Rozpoczęły ją występy uczniów naszej szkoły. Na tegorocznym Pikniku postanowiliśmy pochwalić się sukcesami i osiągnięciami naszych wychowanków w roku szkolnym 2016/2017. Uczniowie zaprezentowali fragmenty przedstawień przygotowywanych z różnych okazji. Warto nadmienić, że tych okazji było rzeczywiście sporo, a widowisko „Wolność, równość jest nam dana” uświetniło Gminne Obchody Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie Zespołu Szkół w Kozłach brali też udział w wielu przeglądach, konkursach i zawodach sportowych. W tych ostatnich z racji specyfiki szkoły zbyt wielu sukcesów może nie odnieśliśmy, ale w naszej koronnej dyscyplinie. tenisie stołowym, Wiktoria Kułak i Weronika Oleszczuk w Zawodach Rejonowych w Stryjkach i w Mistrzostwach Powiatu w Duczkach zajęły I, a w Zawodach Międzypowiatowych w Serocku III miejsce. Po prezentacji dzieci i rodzice bawili się dalej pod kierownictwem pana Bogdana Szyszkowskiego, biorąc udział w wielu ciekawych i zabawnych konkurencjach. Zmęczeni lub głodni mogli pokrzepić się kiełbaskami z grilla lub czymś słodkim. To był naprawdę udany dzień. Nawet pogoda nam sprzyjała. Do zobaczenia za rok na kolejnym Pikniku Rodzinnym.