Witamy Historia szkoły Patron Hymn szkoły Nadanie imienia Kadra Administracja i Obsługa Sztandar Rada Rodziców Samorząd Uczniów Koziołek I 2013 Projekty

Witamy na stronie podstawowych informacji o naszej szkole

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi działa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi. Budynek szkoły jest położony w bliskim otoczeniu lasu przy głównej drodze na trasie Jadów-Warszawa. Teren szkoły jest ogrodzony, z dużym placem zabaw w cieniu rozłożystego dębu, co zapewnia bezpieczny i przyjemny odpoczynek po lekcjach lub w ramach zajęć ruchowych. Przedszkole i oddział przedszkolny znajduje się w tym samym budynku. Szkoła liczy około 150 uczniów, w tym 30 uczniów z różnymi niepełnosprawnościami ruchowymi jak i intelektualnymi.

OFERTA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KOZŁACH:

• Ze względu na mniejszą liczebność klas, bardziej zindywidualizowane podejście do każdego ucznia, zainteresowania jego problemami

• Profesjonalna kadra pedagogiczna

• Wielostanowiskowa nowoczesna pracownia komputerowa ( oprogramowanie iMac)

• Świetlica pracująca w godzinach 8.00-16.00

• Dobrze wyposażona salka rehabilitacyjna

• Biblioteka szkolna

• Możliwość doskonalenia techniki gry w tenisa stołowego podczas przerw, a nie tylko podczas zajęć WF

• Nauczyciel wspierający w każdej klasie integracyjnej

• Zajęcia rewalidacyjne dla osób z orzeczeniem o kształceniu specjalnym

• Zajęcia integracji sensorycznej i terapii ręki

• Zajęcia rehabilitacyjne